Handel zbożem

Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie w obrocie zbożami na rynku polskim i zagranicznym. Współpracujemy z największymi producentami zbóż z Polski i zza granicy. Jednocześnie nie lekceważymy mniejszych producentów rolnych o profilu tradycyjnym.

Dysponujemy najnowocześniejszym punktem przyjęć zboża w kraju oraz jednym z największych elewatorów zbożowych w Europie, wybudowanym w roku 2011. Dokładne, wielokierunkowe badania parametrów ziarna podczas przyjmowania i selekcji każdej partii surowca odbywa się przy użyciu nowoczesnych technik, jak i metod tradycyjnych. Komputerowo sterowany proces przyjęcia i składowania zboża oraz wysokowydajna suszarnia pozwalają na efektywną i sprawną obsługę dostawców, również w okresie wzmożonej pracy, tj. podczas żniw. Dzięki restrykcyjnym procedurom monitorowania i rejestracji parametrów przechowalniczych (w tym pełnej automatyzacji pomiarów temperatury masy ziarna), możemy zapewnić właściwe warunki przechowywania ziarna przez wiele miesięcy bez degradacji jego właściwości.

Dzięki rozbudowanemu, specjalistycznemu i sprawnie działającemu taborowi samochodowemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi transportowe i odbierać zboże z każdej lokalizacji. Zapraszamy dostawców do naszej siedziby przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami d/s skupu.

 

img_skup