Transport

FLOTA

DYSPONUJEMY FLOTĄ KILKUDZIESIĘCIU SPECJALISTYCZNYCH ZESTAWÓW CIĘŻAROWYCH.

JEJ TRZON STANOWIĄ NOWOCZESNE CIĄGNIKI SIODŁOWE MARKI SCANIA R400, JAK RÓWNIEŻ NACZEPY CIĘŻAROWE MARKI SPITZER ORAZ KEMPF, W TYM KILKANAŚCIE SPECJALISTYCZNYCH MĄKOWOZÓW.

Wiemy jak duże znaczenie w branży spożywczej ma terminowa dostawa produktów, z jednoczesną gwarancją zachowania podczas transportu wszystkich kluczowych parametrów przewożonej mąki: jakościowych, odżywczych i wypiekowych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku w Polsce i za granicą na tego typu pakiet usług, rozwinęliśmy i stosujemy elastyczną politykę logistyczną wobec naszych kontrahentów.

Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym transportem ciężarowym, w tym kilkunastoma cysternami jedno – i wielokomorowymi do przewozu mąki luzem oraz kilkunastoma specjalistycznymi naczepami samowyładowczymi do przewozu zboża bądź otrąb luzem.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę kierowców zawodowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w transporcie krajowym i zagranicznym jesteśmy w stanie dostarczać nasz produkt regularnie, w każde miejsce w określonym czasie.

Firma nasza od wielu lat stawia na ścisłą współpracę z liderami branży transportowej, takimi jak: SCANIA, SPITZER, KEMPF. Nie bez znaczenia jest dla nas troska o środowisko naturalne. Systematycznie modernizowana flota opiera się dzisiaj prawie w całości na autach spełniających restrykcyjne wymogi normy emisji spalin EURO-5.

Zasięg floty

Obszarem działania naszego transportu jest terytorium naszego kraju oraz kraje ościenne, w szczególności Niemcy oraz Czechy.

Nie obawiamy się żadnych wyzwań. Możemy dowieźć nasze produkty w każde miejsce Unii Europejskiej.

Nasze usługi transportowe oferujemy także producentom zbóż.

Na nasz transport zawsze możesz liczyć!